СумБуд
метизная компания

Олег Бояринцев: «Завдяки походам “Мужності» формується характер”

Події, Суспільство | 09:28, 22.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Близько 100 дітей з Глухівського, Роменського, Шосткинського, Ямпільського районів взяли участь у 31-му щорічному традиційному поході «Шлях Мужності», який проводить громадська організація «Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність» за підтримки управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

 «Задача вихованців клубу і тих людей, які переймаються розвитком нашого міста, області, країни, створювати можливості для розвитку молоді. Щоб молодь могла тренуватися, виховуватися, отримувати найкращі та найнеобхідніші для життя якості і визначати правильні цілі і орієнтири», – відзначив почесний президент клубу «Мужність», депутат обласної ради Олег Бояринцев.

Для цього в клубі є все необхідне: відповідна матеріально-технічна база, обладнання, напрацьовані за багато років заходи. Протягом року діти мають змогу відвідувати спортивні секції, вивчати військово-прикладну та  туристичну справи, спілкуватися у колі однодумців.

За традицією, похід «Шлях мужності» розпочинається у Глухові біля Меморіалу загиблим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. Учасники походу віддають шану тим, хто поклав життя у боротьбі з ворогом.

Розташувавши табір поблизу села Слоут Глухівського району, у молоді починається нове життя сповнене пригод, навчання та набуття корисних навичок.

Голова клубу «Мужність» Кирил Ященко зазначає, що хлопці і дівчата протягом кількаденного перебування у таборі змагаються у подоланні смуги перешкод, навчаються поводитися зі зброєю, чергують у таборі та на кухні.

Але головною подією табірного життя є проведення військово-тактичної гри «Зірниця». Протягом 36 годин боротьбу за прапор ведуть два умовні противника: загони «Альфа» та «Омега».

За словами учасників походу, за час перебування у поході вони отримали багато позитивних вражень, знайшли нових друзів та перевірили себе на витривалість в екстремальних умовах.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: