СумБуд
SMR
метизная компания

Олександр Лисенко: “Ми ніколи не заощаджували на дітях!”

Суспільство | 11:51, 18.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр Лисенко пояснив, як здійснюється поділ класів початкової ланки на групи при вивченні окремих дисциплін.

Підставою для цього стала озвучена Міністром освіти і науки України Лілія Гриневич під час візиту до Сум інформація, що в школах міста не здійснюють поділ на групи в початковій школі для вивчення української та англійської мов.

«Ми ніколи не економили і не заощаджували на дітях! Можна піти до шкіл і подивитись, що там зроблено. Що стосується поділу класів: по-перше, у нас не поділена тільки українська мова. У нас англійська, фізкультура, інформатика поділені. Чому ми не завершили розподіл класів повністю? Тому що в 2018 році навчальний рік 2018-2019 не був врахований у формулі розподіл класів. Його врахували тільки в 2019-2020 навчальний рік, і з 1 вересня 2019 роки ми це зробимо 100%, – акцентував Олександр Лисенко. – Крім того, є наказ Міністерства на навчальний рік в якому зазначено, що необов’язково ділити класи. Моя пропозиція: написати на наступний рік – обов’язковий поділ класів початкової ланки. Я хотів це сказати Міністру. І початкову школу поділити 100%».

Очільник Сум зазначив, що на зустрічі з Міністром освіти і науки України була присутня начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко, та з невідомих причин, їй не надали слово, аби вона повідомила достовірну інформацію Міністру із зазначеного питання.

«Вважаю, що Міністру надали невірну інформацію, і той, хто її надав, – політично заангажований, – наголосив міський голова.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: