метизная компания

Олександр Лисенко: «Не розглядаю свого існування без партії»

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, в мережі інтернет, з’явилась інформація щодо зміни керівництва обласної партійної організації ВО «Батьківщина». Сьогодні журналісти The Sumy Post отримали підтвердження цієї інформації від міського голови м.Суми Олександра Лисенка.  

За словами Олександра Лисенко, планував піти з посади ще влітку.

“Це відбулося для ефективної роботи партії, адже міський голова не може розділяти мешканців міста за партійною приналежністю. Мені треба впроваджувати усі накази сумчан. Перебуваючи на керівний посаді партії, мені важко це робити з процедурних моментів. Тому, щоб неефективно не працювати на керівній посаді партійної організації, я запропонував сам особисто змінити ситуацію ще влітку. Тоді були виборчі процеси. Тому ми з лідером партії поспілкувалися і вирішили не переорієнтовуватися й розглянути це після того, як закінчиться виборчий процес“, – говорить Олександр Лисенко.

Щодо кандидатури, мер Сум зазначив, Вадим Лисий – виконуючий обов’язки керівника Сумської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”. Незабаром буде проведена конференція, на якій партійці будуть визначатися з керівною посадою.

На питання, на якій ролі в вбачає себе в Сумській обласній партійній організації ВО” Батьківщина “, відповів, що й надалі буде працювати, допомагати партійцям.

Ми також запитали, чи буде балотуватися Олександр Лисенко на посаду міського голови у 2020 році та від якої партії.

Якщо ми впроваджуємо стратегічну сесію розвитку міста до 2030 року, то звісно, плануємо. Сьогодні я не розглядаю питання свого існування без політичної сили “Батьківщина “, тому що не бачу протиріч з якими я б був не згоден. З приводу висування – на сьогодні інших думок в мене немає. На минулих виборах я, також, висував свою кандидатуру від цієї партії. Якщо партійці звернуться до мене і запропонують йти на вибори від політичної сили – я відмовлятися не буду “, – відповів очільник міста.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: