метизная компания

Олександр Лисенко: “Переговори з іноземними інвесторами щодо будівництва сміттєпереробного заводу вийшли на новий рівень”

Суспільство | 10:36, 11.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив міський голова Олександр Лисенко на своїй сторінці у Фейсбук.

“Сьогодні спільно з чеськими партнерами задокументували наміри про будівництво заводу в Сумах. Цьому моменту передувала копітка робота, ми знаходили надійних партнерів, вивчали досвід будівництва сміттєпереробних заводів в інших містах, обговорювали нюанси і деталі. Зараз ми вже вийшли на конкретну пропозицію від чеських партнерів і підписали Меморандум між Сумською міською радою та Elektromontáže SÝKORA.

Передбачається, що 80% коштів на будівництво заводу надійде від чеських інвесторів.

Про сам проєкт, термін його реалізації та повне фінансування достеменно можна буде говорити лише після підписання Угоди, адже Меморандум – це лише наміри. Ми продовжуємо працювати, аби втілити їх в життя.

16 грудня плануємо робочу поїздку в Київ для того щоб вивчити систему державного приватного партнерства в питанні інвестування. Попередньо домовились і про візит до Чехії з метою ознайомлення з роботою зведених Elektromontáže SÝKORA сміттєпереробних заводів.

Про усі деталі пов’язані з будівництвом заводу одразу повідомлятиму. Місто має розвиватися, а ми повинні докласти для цього усіх зусиль!”, – написав Олександр Лисенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: