метизная компания

Олександр Лисенко: Питання ввімкнення вуличного освітлення вирішуємо спільно з військовими

Суспільство | 15:03, 8.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Керівництво Сумської міської ТГ спільно з військовими опрацьовує питання відновлення вуличного освітлення в обласному центрі до комендантської години в час, коли немає тривоги.

Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО повідомив, що це питання – на його особистому контролі. Оскільки йдеться про безпеку в умовах воєнного стану, відновлення вуличного освітлення можливе лише після отримання згоди на це від ОТУ «Суми». Керівництво громади постійно консультується з військовими з цього питання, але вони радять зі світлом на вулицях міста поки що зачекати. До розгляду цього питання повернуться 10 вересня.

«Безпека в нашому місті складається з багатьох критерій, один із яких – світломаскування. Кількість звернень, що надходять до мене, вимагає відповідного реагування, але для того, щоб увімкнути освітлення, потрібно погодження військового командування, щоб це не змінило безпекову ситуацію в місті. Ми не одноразово зверталися до військових, але ситуація постійно змінювалася, тож, нам рекомендували, а в деяких випадках, як це було нещодавно, забороняли вмикати вуличне освітлення. Ми розглядаємо це питання знову 10 вересня. Якщо ситуація дозволятиме, ми, при відповідному погодженні з військовими, зробимо так, щоб світло було, бо розуміємо, що сьогодні, коли темніє раніше, це необхідно. Але ще раз повторюю, що це питання може бути вирішено, якщо буде погодження і дозвіл командування, бо це наша безпека. Прошу всіх із порозумінням ставитися до цього. Я не хотів би, щоб ми наражали на небезпеку наших сумчан», – зазначив Олександр Лисенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: