метизная компания

Олександр Лисенко: У Сумах культуру донорства виховують з дитинства

Суспільство | 17:30, 14.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО у Всесвітній день донора вручив заохочувальні призи учасникам дитячого конкурсу на кращий твір про донорство і донорів «Червона лінія порятунку».

Суми – донорська столиця України. Це підтверджує статистика, яка говорить, що на загальноукраїнському рівні на тисячу населення припадає 11 донорів, а в Сумах цей показник становить 198.

Олександр Лисенко звернувся до присутніх у залі донорів, волонтерів та колективу Сумського обласного центру служби крові зі словами вдячності за те, що розвивають, підтримують і пропагують безоплатне донорство.

«Я пишаюсь тим, що є міським головою обласного центру, де живуть свідомі люди, які проявляють ініціативу і здають кров для тих, хто життєво цього потребує. Дякую кожному сумчанину, хто хоча б раз долучився до такої важливої і потрібної справи. Культуру донорства варто виховувати з дитинства, і дивлячись на наше підростаюче покоління, я певний – країна у надійних руках», – сказав Олександр Лисенко.

Конкурс, організований Сумським обласним центром служби крові та Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, проводився у двох вікових категоріях: 10-13 років і 14-17 років. На перший етап творчого змагання, що проходив на рівні адміністративно-територіальних одиниць, надійшло понад 5 тисяч робіт. З них обрали більше 100, які вже оцінювало журі, визначаючи головних переможців і володарів заохочувальних призів. До числа останніх увійшли п’ятеро юних сумчан, яких особисто відзначив очільник міста, – це Мілана ЗИМЕНКО, Аліна СЬОМА, Дарина ШУЛЬГА, Матвій ПОНОМАРЕНКО та Анна ШУЙСЬКА.

Взяв участь в урочистому заході з нагоди Всесвітнього дня донора і перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО. Посадовець зауважив, що такого високого результату, який досягнуто в Сумах в питанні донорства, немає ніде у світі. Це показник та заслуга гарної співпраці влади, бізнесу, а найбільше – свідомих, соціально активних сумчан, які повсякчас долучаються до благородної справи – своєю кров’ю рятують людські життя.

Також зі словами подяки до юних талантів та великої донорської родини міста та області звернулась голова оргкомітету конкурсу «Червона лінія порятунку» Оксана ПЛОТНИКОВА.

Найкращі твори призерів будуть розміщені на сторінці Сумського обласного центру служби крові в мережі Facebook.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: