ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Омар, Джаннет і Герміона: якими незвичними іменами сумчани називають дітей?

Суспільство | 18:58, 25.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Обрати ім’я дитині – без перебільшень завдання не з легких. В усі часи батьки виважено ставилися до цього питання, враховуючи багато факторів, зокрема новомодні тенденції та звичаї родини.

Як розповіла начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун, протягом І півріччя 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Сумщини реєстрували як рідкісні, так і традиційні імена. Найпоширенішими для новонароджених дівчат іменами стали Анна, Анастасія, Марія, Софія, Поліна, Вероніка, Злата, Вікторія, Єва та Мілана. Серед хлопців – Артем, Богдан, Єгор, Дмитро, Ілля, Владислав, Максим, Матвій, Назар, Тимофій та Олександр.

Обирали для малюків й рідковживані імена, а саме серед хлопців були зареєстровані Дамір, Домінік, Іслам, Ельдар, Еммануїл, Йонатан, Лука, Мелек, Мухаммад, Натан, Омар, Рамзан, Рєнат, Самуіл та Яніслав. Дівчат називали Агата, Агнія, Асія, Анісія, Афана, Даяна, Джаннет, Діляра, Есфір, Іззет, Лейла, Леміра, Маріам, Мері, Мія, Ніколєтта, Олівія, Ранія, Радослава, Стелла, Фаїна, Тахміна та навіть Герміона, як у романі Джоан Роулінг «Гаррі Поттер».

До речі, з початку року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали близько 10 тисяч перших документів малюків. З них на Полтавщині – понад 4 тисячі, Сумщині – майже 3 тисячі та Чернігівщині – також близько 3 тисячі свідоцтв про народження.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: