СумБуд

Опора мосту по вулиці Заливній руйнується

Безпека, Суспільство | 17:00, 15.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про це йдеться в електронній петиції Романа 

На початку цього року була подана петиція стосовно аварійного стану опори пішохідного мосту через р. Псел у районі ресторану “Здибанка” по вул.Заливній: https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1662. Дана петиція досить швидко зібрала необхідну кількість підписів і у відповіді було зазначено: «Повідомляємо, що дане питання опрацьовано департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради. Вищезазначені роботи заплановано виконати до кінця третього кварталу поточного року.»

Третій квартал уже давно минув, але, на жаль, нічого для виправлення ситуації з опорою не було зроблено…

У місті ремонтується велика кількість тротуарів, доріг та іншого. Але чомусь на таке важиве питаня, пов`язане з безпекою громанян, закриваються очі. Літом річка обміліла, і влада мала можливість зробити ці роботи без необхідності відкачувати воду та інших пов`язаних із цим маніпуляцій (тобто дешевше).

На даний час ситуація лише погіршилася. Додаю одне фото того, як це виглядає зараз, а також декілька літніх фото, щоб краще було видно всю серьйозність ситуації», — написав сумчанин, додавши фото зруйнованої опори.

Дата початку збору підписів: До кінця збору підписів залишилось: Станом на 15 листопада петицію підписали 8 осіб з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: