СумБуд
SMR
метизная компания

Освітня програма СумДУ за спеціальністю «Прикладна математика» отримала зразкову акредитацію

Суспільство | 18:02, 17.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Рішення про зразкову акредитацію за спеціальністю 113 «Прикладна математика» за освітньою програмою «Наука про дані та моделювання складних систем» було прийняте 15 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

На цьому ж засіданні було також акредитовано ще дві освітні програми Сумського державного університету: «Медичне право», за спеціальністю 081 «Право», та освітню програму за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

У числі інноваційних та взірцевих практик освітньої діяльності СумДУ експерти відзначили активну співпрацю з провідними роботодавцями з подальшим працевлаштуванням випускників, успішна реалізація проєктів за державним замовленням та за вітчизняними і міжнародними грантовими програмами. Також при присвоєнні зразкової акредитації було враховано чіткі правила зарахування результатів навчання, отриманих у неформальній освіті, використання дистанційних методів навчання, що були характерні освітній програмі ще до запровадження карантинних заходів в Україні.

Чергова успішна акредитація освітніх програм СумДУ свідчить про високий науково-освітній потенціал вишу та потужну матеріально-технічну базу.

Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти вже успішно акредитовано 13 освітніх програм СумДУ.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: