ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Освітяни Сумщини пройшли онлайн-курс про інституційний аудит

Суспільство | 14:36, 10.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Днями завершилась підсумкова ZOOM-конференція з інституційного аудиту закладів освіти Сумщини – її учасникам стали понад півсотні освітян

За час конференції директори, заступники директорів закладів освіти та спеціалісти органів управління освітою опрацювали нормативно-правову базу з питань створення і розбудови системи забезпечення якості освіти та державного нагляду (контролю) у закладах загальної середньої освіти, набули навичок компетентного проведення інституційного аудиту за допомогою відповідного інструментарію, розробленого Державною службою якості освіти України, відпрацювали уміння формування висновків та надання рекомендацій щодо покращення стану якості освіти в кожній конкретній школі.

Про своє навчання експерти дали викладачам цінний зворотній зв’язок, розповівши, що було важливим і цікавим, чого не вистачило та як набуті компетентності вони можуть застосувати на практиці.

“Хотілося розібратися у чому суттєва різниця між колишньою атестацією закладу та інституційним аудитом. Вивчаючи запропоновані матеріали дійсно побачила, що це – надання рекомендацій, допомоги навчальним закладам. Це – можливість звернути увагу засновників на застарілу матеріально-технічну базу шкіл, стимулювати їх фінансувати освіту, а не заощаджувати на ній. Сподобалось виконувати практичні завдання, працювати з формами спостереження. Коли я відпрацювала їх на конкретних прикладах, я побачила, що вони діють і за їх допомогою можна робити об’єктивну експертну оцінку. Головне бути чесним, неупередженим, об’єктивним!” – каже пані Галина Шишкова, директорка Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К.Рапія

За результатами навчання учасники отримали сертифікати встановленого зразка, що підтверджують набуття інтегральної компетентності експерта для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Із важливим досягненням у професійному житті учасників навчання привітали начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області Алла Рябуха.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: