СумБуд
метизная компания

ОТГ Сумщини мають проблеми з оздоровленням та відпочинком дітей

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Про це сьогодні, під час апаратної наради, повідомив начальник управління молоді та спорту Дмитро Лантушенко: 

«Оздоровчо-відпочинкова кампанія вже розпочалася. Але, на жаль, деякі питання, що стосуються чіткої державної політики оздоровлення та відпочинку дітей, мають проблеми, зокрема, щодо відносин із об’єднаними територіальними громадами. Так, з лютого, держава розпочала відпочинково-оздоровчу кампанію. Ми традиційно кожен місяць відправляємо наших дітей до двох державних таборів «Артек» та «Молода гвардія», і ці путівки пропорційно між областями України розподіляються. Так, у першу, другу та третю зміни у цих таборах вже відпочили 178 дітей шкільного віку пільгових категорій.

З початком створення ОТГ, вже більше 20% наших дітей проживають на їх територіях . Тому в нас виникла необхідність взаємодії з ОТГ. Але тут ми маємо проблеми. Незважаючи на те, що законом України визначено, що якість та кількість послуг оздоровлення населення під час та після об’єднання громад не може бути нижчою, ніж до об’єднання, маємо констатувати, що сьогодні в ОТГ на 99% взагалі відсутні люди, які займаються організацією оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема підбором дітей до цих двох таборів. Так, наявні випадки, коли за 1-2 дні до відправлення дітей до державних таборів, ОТГ констатують факт відмови від даних путівок, аргументуючи відсутністю бажання дітей. Але ми розуміємо, що це не відсутність бажання дітей, враховуючи їх кількість, а низька якість підготовки кампанії оздоровлення», – зазначив посадовець.

За його словами, в більшості ОТГ підбором таких дітей у громадах за дорученням голів громад займаються вчителі загальноосвітніх шкіл. А це неправильно. Уже більше 20% дітей шкільного віку проживають на території ОТГ і вони, як і інші маленькі жителі області, мають право на якісне оздоровлення. Тому це питання варто вирішити якнайшвидше.

Очільник області Микола Клочко зазначив, що це питання розглянуть на нараді з головами райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, яка відбудеться після засідання колегії облдержадміністрації, 4 травня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: