метизная компания

Пандуси у Сумах встановлюють лише якщо попросити?

ЖКГ, Суспільство | 21:50, 3.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вже більше двох тижнів виконуються роботи по встановленню пандуса за адресою вул. Харьківська 1/1 (під’їзд 4) за заявою від мешканця з обмеженими можливостями. З цієї нагоди Олександр Лисенко, міський голова та Альона  Дмітрєвська, його заступник, разом з Григорієм Яременко, директором  департаменту інфраструктури розповіли про процес облаштування будинків, в якому мешкають візочники.

 «Одним із наших позачергових завдань є допомога людям із обмеженими можливостями. На 1.01.2018 року ми отримали 13 звернень для облаштування пандусів в 12 будинках. Роботи  здійснюються по програмі ремонту житлового фонду департаменту інфраструктури. Наразі проводиться  встановлення ще трьох пандусів. Вартість споруджень коливається від 110000 грн до 170000 грн. Це залежить від цокольного поверху і внутрішніх робіт. До кінця року ми встановимо 6 об’єктів », –  пообіцяв Олександр Лисенко.

Загалом до титульного списку на поточний рік департамент інфраструктури міста включив 12 будинків за адресами: вул. Інтернаціоналістів, 25; вул. Інтернаціоналістів, 65Б;  вул. Котляревського, 2/6; вул. СКД, 10; вул. Г. Кондратьєва, 144/2; вул. Івана Сірка, 15; вул. Івана Сірка, 33; вул. Харківська, 1/1; вул. Пушкіна, 20; пр-т. М. Лушпи, 29; вул. Холодногірська, 31, вул. Інтернаціоналістів, 8.

Зазначимо, у Сумах проживає 692 особи з інвалідністю, які пересуваються на колісних кріслах, а встановлюються необхідні для комфортного життя споруди лише у 12 будинках. На задане журналістами питання, в яких умовах проживають інші громадяни міста з обмеженими можливостями Альона Дмітрєвська, заступник міського голови,відповіла:

 «На сьогоднішній день у нас тільки 13 звернень. В минулому році було побудовано 7 пандусів: чотири – за рахунок міського бюджету, а три – за рахунок обслуговуючих організацій».

Чи означає це те, що пандуси встановлюють лише за проханням від городян? Мабуть, що так. Для того, щоб забезпечити комфортні умови проживання, необхідно спочатку подати звернення, а потім вже чекати дій від представників  влади. І немає ніякої впевненості, що дочекаєшся. Так, в декількох будинках немає технічної можливості встановити пандуси.

 «З приводу чотирьох об’єктів є заключення пожежної частини і проектувальників про технічну неможливість зробити пандуси. Поки що це питання залишається відкритим», – коментує Григорій Яременко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: