метизная компания

Передавайте покази лічильника електроенергії за допомогою сучасних цифрових рішень!, – АТ “Сумиобленерго”

Суспільство | 13:34, 25.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Щомісяця близько 300 тисяч побутових споживачів Сумської області передають покази лічильників електроенергії, використовуючи як традиційні, так і сучасні канали комунікації з АТ “Сумиобленерго”.

У який спосіб можна передати покази дистанційно?

Традиційним способом лишається телефон. У період передачі показів – два останні та три перші дні місяця – всі оператори кол-центру працюють у посиленому режимі, обробляючи тисячі звернень мешканців Сумщини. Водночас дедалі більше споживачів віддають перевагу сучасним цифровим рішенням, впровадженим фахівцями АТ “Сумиобленерго”. Серед них – такі способи передачі показів електричної енергії, як:

  • особистий кабінет побутового та юридичного споживача електроенергії E-Svitlo СУМИ;
  • мобільний додаток E-Svitlo СУМИ (для побутових споживачів);
  • додатки смартфону Viber, Telegram (для побутових споживачів);
  • корпоративний сайт АТ “Сумиобленерго” (без реєстрації побутового споживача).

Які переваги користування сучасними дистанційними сервісами?

По-перше, ними можна користуватися, не виходячи з дому.

По-друге, завдяки новітнім онлайн-можливостям передавати покази можна за лічені хвилини, як на комп’ютері, так і в смартфоні.

По-третє, такі сервіси “розвантажують” лінії кол-центру АТ “Сумиобленерго”, що дає змогу операторам обслуговувати більше абонентів з інших питань (наприклад, щодо тимчасових знеструмлень внаслідок аварій чи планових робіт на об’єктах Товариства).

Обирайте найбільш зручний для вас спосіб передачі показів лічильника: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/sposoby-peredachi-pokaziv.

За цим посиланням ви можете завантажити QR-коди для доступу до особистого кабінету та мобільного додатку E-Svitlo СУМИ, а також месенджерів Viber і Telegram.

Тому не гайте часу – переходьте на нові сучасні сервіси у своїх смартфонах  і передавайте покази лічильника електричної енергії своєчасно, у терміни, встановлені НКРЕКП.

Додаткові можливості

Дбаючи про зручність споживачів, ми пропонуємо форму для передачі показів без реєстрації та входу в особистий кабінет, через корпоративний сайт АТ “Сумиобленерго”: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/sposoby-peredachi-pokaziv/send-meters-sim. Дані, передані за допомогою цієї форми, будуть оновлюватися в особистому кабінеті впродовж робочого дня.

Відвідуючи сервісний центр АТ “Сумиобленерго” за адресою: вул. Прокоф’єва, 9, побутовий споживач може передати покази лічильника електроенергії в терміналі самообслуговування. Електронний пристрій дозволяє заощадити час клієнтів, уникнути помилок та, відповідно, підвищити точність рахунків.

Повідомлення про знеструмлення

Кожному споживачеві на електронну пошту, вказану ним при реєстрації в особистому кабінеті E-Svitlo СУМИ: https://sm.e-svitlo.com.ua, надходить інформація про знеструмлення за його адресою у зв’язку з плановими або аварійними ремонтними роботами на об’єктах АТ “Сумиобленерго”. Детальніше про це ви можете дізнатися за посиланням:  https://www.soe.com.ua/press-center/list-news/1252-diznay-pro-vidkl-zavchasno.

Також інформацію про знеструмлення можна переглядати в режимі онлайн на смартфоні, у мобільному додатку E-Svitlo СУМИ (на базі Android для зареєстрованих споживачів).

Дистанційні сервіси не лише заощаджують ваш час, а й дозволяють уникнути додаткових візитів до сервісних центрів АТ “Сумиобленерго”, що вкрай важливо у період карантину.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: