метизная компания

Перевірка метрологічних характеристик лічильників: пам’ятка для побутових споживачів

Суспільство | 10:55, 29.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

До вашої уваги інформація про перевірку метрологічних характеристик приладів обліку електроенергії (далі – Перевірка), яка може бути корисною для побутових споживачів.

Якщо споживач сумнівається у правильності роботи свого лічильника або виявив його пошкодження, він повинен звернутися із заявою до філії (або дільниці) АТ “Сумиобленерго” за місцем проживання: https://www.soe.com.ua/about-comp/branches.

Проведення робіт, пов’язаних з Перевіркою, здійснюється за рахунок їх ініціатора. Ця послуга може бути замовлена абонентом в особистому кабінеті на сайті АТ “Сумиобленерго”.

За заявою споживача працівники АТ “Сумиобленерго” обстежать прилад обліку електроенергії та складуть відповідний акт. За необхідності, фахівці виконають заміну лічильника та направлять знятий прилад на технічне обстеження для перевірки його відповідності вимогам нормативної документації. У разі виникнення підозри щодо втручання в роботу лічильника, перевірка здійснюється до оплати споживачем вартості робіт з її проведення.

Якщо буде встановлено, що некоректна робота лічильника спричинена невідповідністю параметрів якості електроенергії та регламенту експлуатації лічильника вимогам нормативно-технічних документів, вартість Перевірки буде повернута споживачу (у випадку здійснення ним передплати) та виконано перерахунок спожитої електричної енергії.

Для подальших розрахунків зі споживачем буде встановлено повірений і опломбований лічильник електроенергії, з аналогічними або кращими технічними характеристиками, за рахунок АТ “Сумиобленерго”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: