СумБуд
метизная компания

Перевіряли умови Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей: оприлюднені результати

Суспільство | 08:01, 26.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України у Сумській області Ірина Білик та громадський монітор Національного превентивного механізму Оксана Корсун відвідали Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області з моніторинговим візитом.

Про це йдеться на офіційному порталі омбудсмена.

За результатами візиту монітори встановили, що для дітей створені гарні умови перебування та реабілітації в закладі. Працівники центру надають необхідну медичну допомогу, роблять щеплення, проводять діагностику захворювання на туберкульоз як у дітей, так і їх батьків. Вихованців забезпечують ліками за бюджетні кошти, а специфічні препарати купують за спонсорські.

Моніторингова група відзначила, що для лікування психологічних травм і стресів з дітьми працюють три практичні психологи.

Також для потреб дітей в закладі встановлена сенсорна кімната, зала для групових занять, є живий куточок. Фахівці центру практикують арт-терапією, театр-терапією, також планують впровадити музичну терапію для дітей. Влітку діти оздоровлюються у власних таборах та санаторіях області.

Крім того, монітори встановили, що усі вихованці закладу відвідують загальноосвітні школи, професійні училища та коледж. Одна дитина залучена до інклюзивного класу. У позашкільний час діти займаються з вихователями та викладачами-репетиторами, що забезпечується за спонсорський кошт.

Багато підлітків у ході розмови зі спостерігачами розповіли про високу мотивацію навчатись в центрі. Учні старших класів розповіли про намір вступати до вищих навчальних закладів.

Майже кожного тижня вихованці та працівники закладу відвідують театральні вистави, концерти, виставки. Діти і самі взяли участь у виставі разом з театром «Нянькіних» та виступали у Національному академічному театрі ім.І.Франка.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: