СумБуд
метизная компания

Перший ліфт у НВК для дітей з інвалідністю відкрили в Сумах (ФОТО)

 Поділитися

Поділитися в

Перший ліфт у навчальному закладі Сумщини побудували в обласному центрі. У НВК № 16 зробили ліфт, який допоможе дітям з інвалідністю безперешкодно діставатись будь-якого з трьох поверхів будівлі.

Підйомник у НВК № 16 з’явився здебільшого завдяки коштам благодійників з України, Італії, Сполучених Штатів Америки, Швейцарії та Німеччини.  Загальна сума коштів з міського й обласного бюджетів склала більше мільйона гривень.  10 тисяч євро перерахували з Ватикану.

“Сьогодні ми увійшли в історію, адже побудували перший ліфт у Сумській області для дітей з особливими освітніми потребами. Чи важко це було? Я провів близько 100 перемовин і в 80% з них я потерпів фіаско. В один день у мене навіть опустилися руки, думав, що узявся за непосильну справу. Але думка про те, що ми з вами подарували мрію дітям та надію їх батьками змушувала мене прокидатися вранці й думати, де узяти гроші, до кого прийти, кому зателефонувати, надіслати листа”, – говорить Дмитро Наталуха, депутат Сумської міськради.

Дмитро Наталуха подякував Володимиру Зайцю, керівнику ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС УКРАЇНА»,  якого назвав своїм наставником, подарувавши сумісне фото першої зустрічі на початку проекту та книгу про Ілона Маска.

“Є дещо спільне у нас з Ілоном Маском. Коли він повідомив увесь світ, що він запустить приватний човен, йому сказали: у тебе нічого не вийде. Те ж саме почув і я наприкінці 2017 року, коли озвучив ідею побудувати цей ліфт”, – зазначив Дмитро Наталуха.

Символічне фото Володимир Заєць залишив собі, а книгу подарував дітям.

Допомогли коштами і керівництво міста та області,  депутати міської ради. Вартість становленого ліфту 2 мільйони 143 тисяч гривень.

“Сьогодні всі присутні пройшли випробовування на соціальну відповідальність суспільства, яке відкрите до проблем інших людей. Мене не залишає почуття надії, що Україна може бути успішною. Нас об’єднує бажання допомогти у вирішенні певних питань, не зважаючи на різні погляди. Я дуже вдячний ініціаторам цього проекту”, – Вадим Акпєров, перший заступником голови Сумської обласної державної адміністрації.

“Наш обов’язок створювати комфортні умови для навчання дітей, особливо школярів з інвалідністю. Я переконаний, що допомагати дітям потрібно лиш заради їх щирих посмішок. І такі я зараз бачу на ваших обличчях. Радісно усвідомлювати, що міська влада долучилась до такої доброї справи, а ви отримали безперешкодний доступ до навчальних майданчиків”, – говорить Володимир Войтенко, перший заступник міського голови.

Нет описания фото.

Фото: Hryhorii Starykov

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: