ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Підприємству на Сумщині обмежили діяльність через загрозу життю і здоров’ю людей

Суспільство | 09:04, 31.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління Держпраці в Сумській області повідомляє, що в ході позапланової перевірки щодо виконання вимог припису підприємства у Шостці було встановлено ряд порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці. За результатами заходу державного нагляду (контролю) інспекторами праці були виявлені порушення вимог законодавства, які можуть загрожувати життю та здоров’ю працюючих.

За даними управління Держпраці, однією з причин настання нещасних випадків на підприємствах Сумщини є падіння працівників з висоти під час виконання своїх службових обов’язків. Основні передумови – недотримання техніки безпеки з охорони праці, відсутність інструктажів та проведення навчання з охорони праці, відсутній або недостатній контроль за станом об’єктів підвищеної небезпеки та ін. Досить часто роботодавці не приділяють достатньої уваги питанню організації роботи працівників на висоті понад 1,3 метри.

Управлінням Держпраці було подано адміністративний позов до Сумського окружного адміністративного суду про вжиття заходів реагування у сфері державного нагляду до підприємства «Шостка –Тепло», а саме:

– до усунення порушень зупинити виконання робіт підвищеної небезпеки – робіт на висоті понад 1,3 метра;

– заборонити експлуатацію інструментів, які використовують для роботи на висоті.

Відповідачем не було надано суду доказів щодо усунення порушень, зафіксованих в акті перевірки.

За результатами розгляду позовної заяви, суд першої інстанції визнав вимоги контролюючого органу обґрунтованими, а позов таким, що підлягає до задоволення. Тож рішенням суду ТОВ «Шостка – Тепло» були заборонені роботи на висоті.  І рішення вже набрало законної сили.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: