СумБуд
метизная компания

Підприємці Сумщини можуть отримати грошову компенсацію

 Поділитися

Поділитися в

Оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах. Про це повідомляють на сайті Сумської ОДА.

Право на отримання компенсації за рахунок коштів обласного бюджету мають суб’єкти малого підприємництва, які отримали компенсації за рахунок місцевого бюджету (районного бюджету чи бюджету об’єднаної територіальної громади) відповідно до місцевих програм розвитку підприємництва.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 1 жовтня по 31 жовтня 2018 року включно подати до комунальної установи “Сумський обласний фонд підтримки підприємництва” СОР (вул. Кооперативна, 3, телефон 65-91-17, e-mail: fondsumy@gmail.com) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки.

Засідання обласної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться о 13.00 годині 15 листопада 2018 року за адресою: м. Суми, площа Незалежності 2, в приміщенні Сумської ОДА, кабінет № 115, 6 поверх.

Конкурс оголошується у рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: