метизная компания

Підприємців Сумщини запоршують інвестувати у своє місто

Суспільство | 08:03, 28.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Активно долучатися до приватизації об`єктів державного майна та брати участь у приватизаційних аукціонах закликала на засіданні ради підприємців при Сумській облдержадміністрації та під час онлайн конференції на платформі Zoom виконуюча обов’язки заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях Наталія БІЛОБРОВА

«Основним завданням Фонду держмайна є реалізація державної політики у сфері приватизації, оренди та оцінки державного майна з метою наповнення державного бюджету, – повідомила Наталія Білоброва. – На жаль, значна кількість об’єктів, що перебувають у державній власності по всій Україні і в нашій області, зокрема, не використовуються або використовуються не за призначенням».

Представник Регіонального відділення Фонду державного майна України розповіла про об’єкти розташовані на території Сумської області. Зокрема, на сьогодні в перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2021 році, включено 72 об’єкти.

За її словами, в області серед об’єктів приватизації, що виставлені на онлайн-аукціони у вересні-жовтні цього року, є об’єкти незавершеного будівництва, соціально-культурного призначення, транспортні засоби.

Вся інформація розміщена сайті privatization.gov.ua. Саме тут розміщено повний перелік об’єктів, фотознімки та вся необхідна документація.

«Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях розпочало інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Інвестуй у власне місто», – сказала Наталія Білоброва. – Тож, сподіваємося, що і керівники підприємств, і представники бізнес середовища, і жителі Сумщини активно долучатимуться до приватизації державного майна. Стануть місцевими інвесторами, які вкладають кошти у розвиток власних населених пунктів».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: