СумБуд
метизная компания

Пішла з життя Легенда донорського руху з Сум

Суспільство | 11:15, 13.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

“З глибоким сумом ми дізналися про смерть справжньої людини-легенди, яка дуже багато зробила для розвитку донорського руху і для донорів Сум, Почесного донора України Валентини Сіпко-Покуленко.
Валентина Петрівна працювала на ПАТ «СумиХімпром» і здавала кров протягом 20 років з 1978 по 1997 рік. Як вона розповідала, для неї це була передусім подяка за порятунок її власного тоді ще маленького сина, якому допомогли донори.

Багатьом донорам і представникам влади добре відомі громадянська активність, наполегливість Валентини Петрівни, її прагнення до справедливості і гостре слово. Саме завдяки цим якостям Валентина Сіпко-Покуленко активно представляла інтереси донорів і лобіювала місцеві пільги для сумчан.

Минулого року на День донора Валентина Петрівна отримала відзнаку «Легенда донорського руху» , а міський голова Сум Олександр Лисенко вручив їй відзнаку «За заслуги перед містом» ІІІ ступеню. І ці нагороди, як і всі інші, були дійсно заслужені.

Надзвичайно шкода, що передчасна хвороба відняла у донорської спільноти Сум цю людину-легенду, це справді велика втрата для всієї донорської столиці – міста Суми.

Щиро сумуємо і висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким Валентини Петрівни”, – повідомляється на сторінці Biopharma Plasma Суми.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: