СумБуд
Реклама
метизная компания

Пішов з життя колишній головний міліціонер Сумської області

Суспільство | 20:27, 9.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, на 69 році життя, після важкої хвороби передчасно помер Голова Сумської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України генерал-майор міліції Петро Миколайович Дяченко.

Народився Петро Миколайович 5 квітня 1952 року в м. Гуково, Ростовської області. Свій трудовий шлях розпочав у 19 років електромеханіком Ворошиловградської дистанції зв’язку Донецької залізниці. Після служби в Збройних силах юнак вирішує присвятити своє життя правоохоронним органам і розпочинає службу інспектором карного розшуку Артемівського міськвідділу внутрішніх справ УВС Донецької області. Молодий правоохоронець настільки добре зарекомендував себе у непростій оперській справі, що керівництво доручає йому більш відповідальну ділянку роботи – у 1977 році він очолює Сіверське міське відділення міліції Артемівського МВВС УВС Донецької області.

Свою роботу керівника Петро Миколайович поєднує з навчанням, і у 1980 році закінчує Харківський юридичний інститут, а в 1990 році – Академію МВС СРСР. Згодом весь свій немалий досвід оперативника він передає курсантам і слухачам Донецького інституту внутрішніх справ МВС України, будучи на посаді начальника одного з факультетів вишу.

На Сумщину Дяченко Петро Миколайович приїхав у 1999 році, коли очолив колектив Сумського міського управління УМВС України в Сумській області. До 31 грудня 2003 року – перший заступник начальника Управління – начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю Управління МВС України в Сумській області.

Після звільнення з органів внутрішніх справ Петро Миколайович веде активне громадське і політичне життя, працює як в правоохоронних, так і в державних структурах, ділиться досвідом з молодим поколінням правоохоронців, приймає участь у роботі ветеранської організації.

Враховуючи набутий Петром Миколайовичем досвід, керівництво МВС України визнає необхідним призначити полковника міліції Дяченка на посаду начальника Головного управління МВС України в Сумській області, на якій він працює два роки поспіль. У 2015 році генерал-майор міліції у відставці очолює Сумську обласну ветеранську організацію Асоціації ветеранів МВС України, і залишається на ній до останнього дня свого життя.

Трудовий і службовий шлях Петра Миколайовича відзначений чисельними нагородами за відмінну службу на благо Вітчизни та українського народу. Незмінним девізом його життя залишалось гасло справжнього офіцера і правоохоронця «Душу – Богу, життя – Батьківщині, честь – нікому». Світла людина, чуйний товариш, бездоганний офіцер, інтелектуал-оперативник, досвідчений і терплячий наставник – таким він назавжди залишиться в наших серцях і в нашій пам‘яті.

Керівництво та колектив ГУНП в Сумській області глибоко сумують з приводу передчасної смерті Петра Миколайовича, і висловлюють щирі співчуття його родині та друзям.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: