метизная компания

Побороти побори у лікарнях: виконком у Сумах розглядатиме це питання

 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Перевірка медичних установ в місті Суми законності збирання коштів з пацієнтів».

“Пропоную створити комісію за підтримки СМР, з залученям працівників КРУ, інших уповноважених органів та представників громади міста Суми, з метою проведення перевірки медичних закладів міста Суми на дотримання законодавства України щодо наданя послух в державних медичних закладах.

Нікому не є таємниця те, що потрапивши до лікарні досить часто доводиться проходити обстеження (УЗД тощо), або робити додаткові аналізи, які з тверджень працівників лікарень є платні. Однак, досить часто грощі приймаються готівкою, без видачі будь-якого документа з призначеням платежу на рахунок, або до каси закладу. На прохання надати якийсь документ з найменуванням послуги за яку треба сплатити, надаеться квитанція з зазначеною підставою “Добровільне пожертвування” надалі сумма платежу (копія однієї з квитанцій додається до петиціїі) . Одразу отримавши таку квитанцію виникає безліч питань, з яких “Чи насправді лікарні м. Суми на стільки недофінансовані ?” “Чи є такі дії представників лікарень законними в розрізі діючого законодавства?”

Вбачаючи вищевикладане пропоную провести перевірку медичних закладів щодо дотримання норм чинного законодавства в сфері надання медичних послуг в державних медичних закладах. У разі виявлення порушень з боку працівників медичних закладів, надати правову оцінку, та поновити права пацієнтів.

Також, пропоную провести опитування паціентів, що перебували в денних стаціонарах медичних закладів у м. Суми на предмет, які саме послуги надавалися, яка їх вартість, які видані документи. що підтверджують сплату коштів і за що саме”, – писав автор петиції Гарячий Андрій.

Відповідь на електронну петицію:

“На Вашу петицію від 14.11.2018 “Перевірка медичних закладів у місті Суми щодо законності побирання коштів з пацієнтів” повідомляємо наступне. Порушені у Вашій петиції питання опрацьовані, розроблений та оприлюднений проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради. Про дату та час проведення засідання виконавчого комітету Сумської міської ради Вас буде повідомлено додатково”.

У проекті рішення два варіанти: підтримати і не підтримати. У першому випадку міськвідділом охорони здоров’я буде створена комісія, яка буде до 1 травня перевіряти міські медустанови.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: