СумБуд

Поіменний список депутатів, які ввійшли в Сумську обласну раду

Суспільство | 10:11, 7.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Таку інформацію надав у Фейсбуці Євген Скрипник.

Результат голосування в СУМСЬКУ ОБЛАСНУ РАДУ 25 жовтня 2020 року:

“Слуга народу” (19,33%, або 16 мандатів)

Слюсар Олександр Михайлович

Зубко Володимир Іванович

Роженко Павло Петрович

Лаврик Віра Іванівна

Федина Сергій Іванович

Іщенко Сергій Олексійович

Калініченко Віталій Миколайович

Чигринець Віктор Петрович

Романько Олексій Вікторович

Баня Микита Віталійович

Федорченко Віктор Михайлович

Зеленський Віталій Миколайович

Чегринець Людмила Вікторівна

Кужель Оксана Василівна

Кириченко Андрій Киріянович

Євдокимова Тетяна Олександрівна

“ОПЗЖ” (17,07%, або 14 мандатів)

Перепека Ігор Олександрович

Ільченко Микола Степанович

Кирій Олександр Вікторович

Меєрович Юрій Михайлович

Пересадько Борис Васильович

Науменко Сергій Іванович

Войтенко Микола Григорович

Пилипейко Володимир Юрійович

Соколов Олександр Олегович

Чмирь Юрій Павлович

Стрельченко Олександр Юрійович

Жиленко Ірина Анатоліївна

Холявка Наталія Анатоліївна

Ткачова Анастасія Ігорівна

ВО “Батьківщина” (11,41%, або 10 мандатів)

Горох Володимир Васильович

Ладуха Віктор Борисович

Кірюхін Дмитро Євгенійович

Поцелуєв Володимир Іванович

Войтенко Володимир Володимирович

Мотречко Віра Володимирівна

Лисий Вадім Вікторович

Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович

Приходько Катерина Степанівна

Гордієнко Генадій Іванович

“Європейська солідарність” (10,95%, або 9 мандатів)

Постіл Петро Іванович

Токар Володимир Миколайович

Нагорний Дмитро Володимирович

Медуниця Олег Вячеславович

Козачок Інна Владиславівна

Беркут Олена Олексіївна

Гулієв Араз Іман Огли

Збукарєв Ігор Всеволодович

Ісмаілов Валерій Шапазович

“Наш край” (9,95%, або 8 мандатів)

Савенко Тетяна Іванівна

Южаков Євген Іванович

Волков Валерій Валентинович

Вайло Надія Олексіївна

Котляров Олексій Федорович

Нога Микола Петрович

Деркач Андрій Леонідович

Єпіфанов Анатолій Олександрович

“За майбутнє” (7,69%, або 7 мандатів)

Сизон Тетяна Анатоліївна

Товстуха Костянтин Олександрович

Кашук Ігор Володимирович

Молоток Ігор Федорович

Ващенко Вадим Олександрович

Д’яконова Ірина Іванівна

Беспала Ольга Віталіївна

Багато депутатів обрані і до міських та районних рад та міськими головами, тому до ради будуть заходити слідуючі по рейтингу партії депутати!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: