метизная компания

Поліція інформує про функціонування проєкту «Мрія»

Суспільство | 19:02, 11.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проєкт «МРІЯ», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет. Крім того, кіберполіцією створено телеграм бот «Колаборанти Сумщини» @stop_collaborant_bot за допомогою якого ви можете повідомити про відомі вам явища колабораціонізму, а також надати інформацію про осіб, які можуть виявитися колаборантами.

На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт https://mriya.social, а також декілька окремих ініціатив:

Бот «StopRussia | MRIYA». Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються модераторами та відправляються на блокування небайдужим громадянам. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» – кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються. Не будьте байдужими – кожна скарга наближає нас до перемоги!

Канал «StopRussia | MRIYA».

Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал – це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні.

Бот «Народний месник».

В даний чат-бот надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, котрі в подальшому опрацьовуються модераторами боту та документуються та відпрацьовуються правоохороними органами.

Сервіс «MRIYA Automatic».

Безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою

Сервіс працює в хмарі, не використовує ваш браузер, і не вимагає від вас включеного та активного браузера комп’ютера чи смартфону.

Гра «Котяцький драйв».

Створена для підняття морального духу громадян та допомоги ЗСУ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: