метизная компания

Поліція Сумщини закликає небайдужих громадян долучитись до боротьби з наркозлочинністю

Суспільство | 11:04, 13.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Чат-бот «СтопНаркотик» дає можливість зменшити кількість місць з розповсюдження наркотиків як на території всієї держави, так і у вашій територіальній громаді. Відтепер ви маєте можливість обрати версію програми для свого месенджера.

Нажаль, на сьогодні наркозлочинці у своїй протиправній діяльності активно використовують різні  телекомунікаційні мережі, мобільні додатки, сучасні інтернет-месенджери, у яких координують свої дії та здійснюють обмін інформацією.

Унаслідок  цього збут наркотиків відбувається значно  швидше, ніж розробляють ефективні механізми  збору доказів і здійснюють документування такої  протиправної діяльності.

Завдяки чат-боту «СтопНаркотик» у кожного небайдужого громадянина є унікальна можливість особисто допомогти у запобіганні розповсюдження наркотиків. Користувачу потрібно надсилати скарги на Telegram-канали, які пропонують купівлю нарковмісних речовин. Листи надсилаються автоматично та згенеровані чат-ботом.

Окрім того, ви можете надіслати до бази чат-боту електронні адреси з продажу наркотиків, рекламу яких побачили на вулицях чи в інтернеті.  Після перевірки інформації модератором, буде здійснена їх розсилка іншим активістам.

Таким чином, разом ми зможемо зменшити наркозлочинність та зберегти майбутнє нашої країни.

Перейти до чат-боту ви можете за посиланням:
Viber: https://cutt.ly/uUWkl8u
Telegram: https://t.me/stopdrugsbot

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: