метизная компания

Понад 1,8 млн. гривень стягнули з аліментників державні виконавці Кролевеччини

Суспільство | 15:18, 19.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Активно працюючи над виконанням закону #ЧужихДітейНеБуває, юстиція Сумщини має значні результати. Як повідомляють у відомстві, нині на користь дітей стягнуто майже 6 мільйонів гривень. За час дії нововведень виконавцями області обмежено у праві виїзду за кордон більше 2000 злісних неплатників аліментів. Стільки ж винесено постанов про обмеження у праві керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю. До суду направлено майже 500 протоколів про притягнення боржників до адміністративної відповідальності.

Державні виконавці Кролевецького районного відділу державної виконавчої служби також внесли свій внесок щодо застосування важелів впливу на злісних неплатників аліментів. Так, на користь дітей виконавцями стягнуто 1 841588 гривень, винесено постанови про обмеження у праві керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю, обмежено у праві виїзду за кордон  54 боржникам.

Нині темпи роботи виконавчої служби не зменшуються, адже до питань «аліментних» додалися ще й справи зі стягнення боргів з заробітної плати.

«І в цій роботі, – потрібна така ж активність, налагодження контактів з підприємствами-боржниками, детальний, до дрібниць, моніторинг ситуації. Тоді ми зможемо допомогти людям отримати зароблене», – наголосила Ірина Свистун, очільник юстиції Сумщини .

05453 сайт Кролевця

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: