СумБуд
метизная компания

Понад 30 тисяч зобов’язала виплатити підприємця Держпродспоживслужба в Сумській області за реалізацію сумнівного товару

Безпека, Суспільство | 15:27, 23.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Спеціалісти відділу державного ринкового нагляду ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області при здійсненні державного ринкового нагляду провели планову перевірку характеристик електричного та електронного обладнання у ФОП Піддубної С.О.

Під час перевірки вони встановили порушення вимог законодавства України про державний ринковий нагляд, а саме:

  • виявили, що зварювальні пристрої ТМ «Патон», перебували в реалізації без знака відповідності та без належного маркування та інструкцій про безпечність, окрім цього не відповідали вимогам безпеки в частині максимального номінального зварювального струму, що є порушенням Постанови Кабінету Міністрів України та Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

За реалізацію небезпеченої електричної продукції та невиконання рішень щодо усунення порушень фахівці Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли рішення про застосування до суб’єкта господарювання штрафних санкцій в розмірі 33150 грн та винесені рішення про вжиття обмежувальних та коригувальних заходів.

Однак, суб’єкт господарювання застосовані штрафні санкції не сплатив. У зв’язку з цим, був підготовлений та направлений позов до Сумського окружного адміністративного суду щодо стягнення застосованих, але несплачених штрафних санкцій.

Рішенням Сумського окружного адміністративного суду позовні вимоги Головного управління були задоволені та стягнуті застосовані, але несплачені штрафні санкції.

Разом з тим, суб’єкт господарювання не погодився з рішенням суду першої інстанції та звернувся з апеляційною скаргою в якій посилався на те, що перевірка була проведена незаконно, а штрафні санкції застосовані з порушенням діючого законодавства.

У ході численних судових засідань в апеляційній інстанції Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області було доведено законність та обґрунтованість застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим, підтверджено правомірність застосування та стягнення штрафних санкцій та вжитих рішень щодо усунення порушень.

На даний час, небезпечна електрична продукція вилучена з обігу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: