метизная компания

Понад 40% українців із дітьми залишаться в Україні за будь-яких умов (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство | 12:44, 10.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Серед мешканців сходу України помітно вище бажання планувати майбутнє дітей та онуків за кордоном, незалежно від розвитку подій.

Лише близько половини українців планують майбутнє своїх дітей чи онуків в Україні, якщо зберігатиметься загроза війни. Про це свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) на замовлення CASE Україна.

Зокрема, в разі продовження війни так, як зараз, лише 42,9% жителів України планують майбутнє своїх дітей та онуків в Україні.

За даними дослідження, в разі перемир’я і відкладення війни на потім, 54,7% українців розглядають майбутнє своїх дітей та онуків в Україні.

За умови, якщо влада РФ зміниться на демократичну, 76,8% українців згодні планувати майбутнє дітей та онуків в Україні.

Крім того, згідно з дослідженням соціологів, на планування майбутнього українців приблизно однаково впливає як вступ України до НАТО чи отримання більш вагомих гарантій безпеки (85,1%) так і капітуляція та роззброєння РФ (84,5%).

Соціологи зазначають, що жінки висувають дещо більші вимоги до безпеки, ніж чоловіки. Зокрема, в разі встановлення перемир’я 57,1% чоловіків згодні планувати майбутнє дітей чи онуків в Україні, у порівнянні з 52,7% жінок.

Що далі на Захід, то менший зв’язок між небезпекою і плануванням майбутнього в Україні, зазначають соціологи.

Для прикладу, у разі продовження війни, майбутнє дітей та онуків в Україні планують 34,8% мешканців Сходу, 38,8% мешканців Півдня, 44,6% мешканців центральних і північних областей та 48,5% мешканців західної України.

За даними дослідження, серед мешканців східної України помітно вище бажання планувати майбутнє дітей та онуків за кордоном, незалежно від розвитку подій. Зокрема, про такий намір заявили 4,3% мешканців Сходу, 1,8% мешканців Півдня, 1,5% мешканців Центру, а також 1% мешканців Заходу.

Дослідження проводилося Київським міжнародним інститутом соціології з 3 по 18 травня 2022 року на замовлення CASE Україна. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 2 тисячі респондентів у віці 18 років і старше, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: