ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Порушення карантинних обмежень у маршрутках: на сумських водіїв склали 9 протоколів

 Поділитися

Поділитися в

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг продовжує посилено перевіряти приватний громадський транспорт на предмет дотримання належного санітарно-технічного стану за дорученням міського голови Олександра Лисенка. Сьогодні, 26-го квітня начальник відділу Сергій Яковенко розповів про проведену перевірку та її результати.

“За період з 16 квітня по 7 травня членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту проведені контрольні перевірки на дотримання перевізниками вимог карантинних обмежень на базі ПП «Запорожець». Працівники підприємства забезпечені дезінфекуючими засобами, захисними медичними масками. Також був здійснений контроль проведення дезінфекції міського пасажирського транспорту на маршрутах  №3, №4, №10, №12 №13, №18, №20 та №55. Усього перевірений 91 автобус. Під час перевірки становлено, що дезінфекція салонів проводиться згідно із графіками. Робота в цьому напрямку продовжується”, – відзвітував Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Як повідомив посадовець, 5-го травня була проведена перевірка виконання перевізниками та пасажирами карантинних обмежень.

“Було перевірено 5 маршрутів. Під час перевірки велась роз’яснювальна робота, порушень не виявлено. Мобільними групами з працівниками патрульної поліції було складено 9 протоколів на водіїв пасажирського транспорту”, – додав Яковенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: