СумБуд
метизная компания

«Повернути жителям Курського мікрорайону гарячу воду» – нова петиція у Сумах

Суспільство | 17:30, 22.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій з’явилася пропозиція від сумчанки «Повернути жителям курського мікрорайону гарячу воду»

«Вимагаємо повернути жителям курського мікрорайону гарячу воду, яка відсутня більше місяця. Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про житлово-комунальні послуги” 
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 1, ст.1){Із змінами, внесеними згідно із Законом № 2454-VIII від 07.06.2018, ВВР, 2018, № 23, ст.211}, Розділу V 
“ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ” 
Стаття 16. Загальні вимоги до надання житлово-комунальних послуг: 
1. Надання комунальних послуг та надання послуги з управління багатоквартирним будинком здійснюються безперервно, крім часу перерв на: 
1) проведення ремонтних і профілактичних робіт згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації і користування, положеннями про проведення поточного і капітального ремонтів та іншими нормативно-правовими актами; 
2) міжопалювальний період для систем опалення виходячи з кліматичних умов згідно з нормативно-правовими актами; 
3) ліквідацію наслідків аварії. 

2. У разі застосування планової перерви в наданні комунальних послуг виконавець зобов’язаний повідомити споживача через засоби масової інформації або в інший спосіб, що гарантує доведення такої інформації до кожного споживача, про таку планову перерву не пізніш як за 10 робочих днів (крім перерви на ліквідацію наслідків аварії). У повідомленні необхідно зазначити причину та строк перерви в наданні відповідних послуг. 
У разі застосування перерви в наданні комунальних послуг на ліквідацію наслідків аварії виконавець зобов’язаний повідомити споживача через засоби масової інформації або в інший спосіб, що гарантує доведення такої інформації до споживача, про таку перерву не пізніш як через три години з початку такої перерви. У повідомленні зазначаються причини та строк перерви в наданні відповідних комунальних послуг. 
Захист прав споживачів житлово-комунальних послуг здійснюється уповноваженим центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів. 
Виходячи з вище написаного, жителі вимагають негайно повернути постачання гарячої води. Якщо місцева влада не посприяє вирішенню даної проблеми, дане питання буде направлене на сайт президента України», – пише Лисенко Віра, автор петиції.

Почали збирати підписи 22 травня, а до кінця збору підписів залишилося 45 днів.

Петицію вже підписали 2 особи з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: