метизная компания

Працівник сумського водоканалу отримав орден “За мужність” ІІІ ступеня

Суспільство | 16:34, 9.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, мужність і самовідданість під час виконання професійних обов’язків в умовах воєнного стану Павло Курдес, начальник управління каналізаційного господарства КП «Міськводоканал», отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня від Президента України.

44-річний Павло Курдес працює у сумському водоканалі з 2001 року. Наразі він опікується одним із найважливіших напрямків діяльності підприємства – разом із колегами забезпечує стабільне водовідведення міста Суми.

Внаслідок ворожих обстрілів енергетичної інфраструктури неодноразово знеструмлювалися усі об’єкти водоканалу. Проте під керівництвом Павла Курдеса робота каналізаційно-насосних станцій та надання послуг містянам із водовідведення відновлюється в найкоротші терміни.

Дякуючи його високому професіоналізму та вмінню оперативно реагувати на всі позаштатні ситуації в умовах війни, обладнання каналізаційних станцій не зазнає суттєвих пошкоджень, а життя працівників підпорядкованого підрозділу – максимально убезпечено.

Саме завдяки ініціативі Павла Васильовича більшість аварійних робіт почала виконуватися вночі, щоб мешканці не відчували зайвих незручностей.

Активність, технічні знання та вміння Павла Васильовича працювати з людьми особливо безцінні в такий тяжкий для країни час.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: