СумБуд
SMR
метизная компания

Працівники «А-МУССОН» вимагають від місцевої влади провести чесний конкурс

ЖКГ, Суспільство | 14:37, 9.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні працівники ТОВ “А-МУССОН” та небайдужі сумчани пікетували міську раду з вимогою проведення нового чесного конкурсу на вивезення ТПВ. 

Тиждень тому виконком визначив виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів по лотах № 1, № 2, № 3, № 4. Лоти №1, №2 виграв ТОВ “Сервісресурс”, а №3 та №4 –  ТОВ “А-МУССОН”. Проте технічна спроможність виконавців різна. За словами Анатолія Маковського, ТОВ “Сервісресурс” не має достатньої кількості техніки аби обслуговувати півміста.

На його думку, під час прийняття рішення щодо поділу міста між двома товариствами, деякі члени комісії мали упереджені погляди. Адже ТОВ “Сервісресурс” належить депутату Сумської міської ради Жиленко Віталію Миколайовичу, який має безпосередній вплив на деяких членів конкурсної комісії. 

“5 років назад, коли прийшла нова влада і провела чесний конкурс, ми не вірили своїм очам. Думали, що дійсно маємо зміни у нашій державі на багато років уперед і революція принесла нові обличчя, але пройшли роки і “регіонали” беруть своє. Ми вимагаємо від місцевої влади переглянути склад комісії та відмінити ганебне, на наш погляд, рішення по вивезенню побутових відходів у місті Суми. Наша компанія готувалася до цього конкурсу більше ніж півроку: будувала майданчики, ремонтувала автомобілі, докуповувала нові. Але якість обслуговування не так важлива, як “домовленості”. Маємо надію, що депутати переглянуть це рішення, зроблять певні висновки та назначить дату проведення нового конкурсу.  Це дасть можливість нашому конкуренту підготуватися краще, а не ходити та домовлятися по кабінетам”, – говорить Анатолій Маковський, засновник ТОВ “Муссон”

“Є великі сумніви щодо комісії, яка приймала це рішення. Якщо проаналізувати діяльність двох виконавців, виникає ряд запитань. Так, статутний фонд ТОВ “А-МУССОН” становить 7 мільйонів гривень,  а “Сервісресурсу” – 7  тисяч гривень. Більше того, техніка, склад та гараж “Сервісресурсу” знаходяться в оренді. Дуже соромно за місцеву владу. Яка інвестаційна привабливість обласного центру, якщо інвестора вигоняють з нашого міста?” – говорить Тимур Вірьовкін, голова ОСББ “Лушпи, 22”.

“Я прийшла підтримати  працівників “А-МУССОН”, бо вважаю, що у місті має панувати справедливість та порядок. Я не з чуток знаю про якість обслуговування від “Сервісресурс”. Я є їх споживачем, і не задоволена як вони виконують свою роботу. Сміттєві майданчики прибираються досить рідко, баки старі, протікають. Тому прийшла підтримати більш якісного виконавця”, – говорить Тетяна, жителька 12 мікрорайону.

Сесія Сумської міської ради, де мають затвердити результати конкурсу на вивезення сміття, відбудеться завтра о 9 ранку. Нагадаємо, 5 червня сесія, на якій мало вирішуватися це питання, не відбулася. За час до початку засідання, о 8:00, працівники ТОВ “А-МУССОН” та небайдужі сумчани знову зберуться під стінами адмінбудівлі аби місцеві депутати переглянули рішення комісії. Якщо рішення не буде переглянуто, пікетуватимуть центральні органи влади.

Працівники ТОВ”А-МУССОН” та сумчани закликають долучитися усіх небайдужих до відстоювання інтересів міста.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: