метизная компания

Про повідомлення НАЗК стосовно міського голови

Суспільство | 12:00, 15.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

У правовому управлінні міської ради надали коментар щодо розміщеного 14 січня 2019 року на сайті НАЗК України запрошення Сумському міському голові Олександру ЛИСЕНКУ прибути до НАЗК України 28-30 січня з підстав порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

«Питання порядку, умов та розмірів оплати праці міському голові вже були предметом пильного вивчення з боку органів поліції, Національного антикорупційного бюро України, прокуратури. Проте, при розгляді в судових органах матеріалів адміністративних справ відносно Олександра Лисенка, позиція правоохоронних органів про наявність конфлікту інтересів в діях Сумського міського голови не знайшла підтвердження», – зазначає начальник правового управління Олег ЧАЙЧЕНКО.

В управлінні звертають увагу, що правозастосовна практика з питань наявності конфлікту інтересів в діях міських голів під час виконання ними невід’ємних, власних повноважень, не завжди враховує їх виключний статус та особливий порядок врегулювання конфлікту інтересів, передбачений ч.1 ст. 35 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до норми якої правила врегулювання конфлікту інтересів в діяльності міських голів визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: