СумБуд
SMR
метизная компания

Продаж електронних сигарет в Україні заборонили дітям до 18 років, – ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області

Суспільство | 08:02, 28.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вже декілька років в Україні заборонено будь-яку рекламу та стимулювання продажу тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби, спонсорство тютюну, а також куріння у громадських місцях. Про це говорять у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області

Однак, виробники тютюнових виробів пропонують споживачам нові продукти, зокрема, електронні сигарети та вейпи, які за результататами деяких незалежних досліджень є ще більш небезпечними ніж звичайні сигарети.

В Україні з 01.01.2021 заборонений продаж електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах людям, які не досягли 18 років, на рівні із традиційними тютюновими виробами. Відповідний законопроєкт Верховна рада України ухвалила 02.12.2020 № 3628. “За” проголосували 309 депутатів.

За продаж неповнолітнім електронних сигарет, рідин, використовуваних у них, порушникам загрожує штраф – від 6 800 до 13 600 гривень за продаж електронних сигарет дітям -від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Електронна сигарета – виріб, який може бути використаний для споживання (вдихання) парів, що утворюються внаслідок нагрівання компонентами такого виробу рідин, що містять або не містять нікотин. Електронні сигарети можуть бути одноразовими або багаторазовими; рідини, що використовуються в електронних сигаретах, – рідкі суміші хімічних речовин, що містять або не містять нікотин, використовуються для створення пари в електронних сигаретах та містяться, зокрема, в картриджах, заправних контейнерах та інших ємностях.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: