СумБуд
метизная компания

Програми підтримки агропромислової галузі на Сумщині підвищують зайнятість і доходи сільського населення

Суспільство | 08:45, 5.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

На цьому акцентував голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час засідання колегії облдержадміністрації після доповіді директора Департаменту агропромислового розвитку Олександра МАСЛАКА про стан і перспективи програм підтримки аграріїв

За інформацією Олександра Маслака, Сумщина входить у десятку областей, де найкраще реалізуються державні і регіональні програми фінансової підтримки агропромислового розвитку області.

«Зокрема, ми посідаємо 4 місце у загальноукраїнському рейтингу з реалізації державної програми компенсації вартості вітчизняної техніки. Проте, нам необхідно постійно контролювати і вживати заходів для підвищення ефективності існуючих програм», – додав він.

Так, голова Краснопільської ОТГ Юрій ЯРЕМЧУК переконаний, що саме створення сільських обслуговуючих кооперативів є одним із найшвидших шляхів забезпечення сталого економічного розвитку громади. Але дуже важко знайти людей, які готові їх очолювати і брати на себе відповідальність.

Микола Клочко зазначив, щоб не виникало у подальшому питань з кадрового забезпечення, необхідно думати про це вже сьогодні кожному району і громаді самостійно.

«Програма «Регіональний менеджмент», що готує потрібних фахівців, має фінансування з обласного бюджету. А ви потім теж забираєте спеціалістів собі, тому треба вже знаходити навчальні заклади, які готуватимуть для вас фахівців. Не треба весь фінансовий тягар перекладати на обласну владу», – наголосив очільник області головам громад і райдержадміністрацій.

За його словами, ті програми підтримки АПР, які реалізуються в області, суттєво сприятимуть зайнятості сільського населення і створенню додаткових можливостей для зростання доходів особистих селянських господарств.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: