СумБуд
метизная компания

Прокуратура звернулася до працівників «Сумського НВО», яким підприємство заборгувало зарплату

Суспільство | 17:56, 9.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

За процесуального керівництва сумської обласної прокуратури Слідчим управлінням ГУНП в Сумській області розслідується кримінальне провадження щодо невиплати службовими особами АТ «Сумське НВО» заробітної плати та інших виплат, а також невиконання судових рішень про стягнення заборгованості перед працівниками підприємства.

За даними слідства, на даний час у підприємства існує заборгованість перед щонайменше 4000 працівниками. Однак у встановленому законом порядку до правоохоронних органів із відповідними заявами про визнання їх потерпілими звернулось менше 300 осіб.

Притягнення осіб до кримінальної відповідальності за ст. 175 КК України можливе лише у разі спричинення шкоди конкретній потерпілій особі, а не колективу працівників або його частині. Відтак звертаємося до осіб, щодо яких у АТ «Сумське НВО» існує заборгованість на даний час, або яким не виплачувалась заробітна плата понад два місяці, та закликаємо звернутись до слідчого управління ГУНП в Сумській області за адресою м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 23 (слідчий Москалик Олександр Миколайович) у робочі дні з 9 до 18 години (обідня перерва з 13 до 14 години) з метою складання і подачі заяви про визнання їх потерпілими, а також проведення необхідних слідчих і процесуальних дій, або заяви про відмову від визнання потерпілим.

Сумлінність та організованість громадян, стосовно яких вчинені протиправні дії, сприятиме якомога швидшому розслідуванню кримінального провадження, притягненню винних осіб до відповідальності.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: