метизная компания

Проспект Перемоги, вулиця УНР і ЗСУ: як у Сумах перейменували понад 200 топонімів?

Суспільство | 07:28, 7.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

На сайті Сумської мерії оприлюднили рішення Сумської міськради “Про зміну назв (перейменування) топонімів у Сумській міській територіальній громаді”.

Рішення було прийнято минулого тижня але набере чинності воно лише після перемоги.

“Розглянувши пропозиції робочої групи з проведення експертного обговорення дерусифікації топонімів у Сумській міській територіальній громаді ( протокол № 12 від 22.07.2022 р.), з метою очищення топонімів у Сумській міській територіальній громаді, пов’язаних із державою-агресором, комуністичним тоталітарним режимом, імперськими та радянськими ідеологемами, беручи до уваги численні звернення мешканців, забезпечення врахування думки громадськості та представників експертного середовища, керуючись статтями 140, 146 Конституції України, статтею 7 Закону України “Про географічні назви”, статтями 25, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву (перейменувати) топоніми (проспекти, площі, вулиці, провулки, проїзди) у Сумській міській територіальній громаді відповідно до переліку (додаток).

2. Фінансування витрат, пов’язаних із демонтажем покажчиків проспектів, площ, вулиць, провулків, проїздів, придбанням та монтажем покажчиків з новими назвами топонімів, здійснити за рахунок коштів бюджету Сумської міської територіальної громади.

3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Кривцов А.В.) повідомити Сумську регіональну філію державного підприємства «Національні інформаційні системи» про зміну назв (перейменування) топонімів у Сумській міській територіальній громаді.

4. Рішення набирає чинності у день після закінчення воєнного стану в Україні.

5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків”, – йдеться в документі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: