ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Протягом тижня заборговану зарплату виплачували 7 підприємств Сум

Суспільство | 07:23, 6.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Згідно з оперативною інформацією, протягом тижня заборговану заробітну плату виплачували сім підприємств міста: ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» (5,1 млн грн), АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» (3,9 млн грн), ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» (416,5 тис. грн), ТОВ «Газтех» (147,6 тис. грн), ТОВ «Кінотеатр «Дружба» (15 тис. грн), ТОВ «Романоф ЛТД» (5,2 тис. грн).

Протягом тижня інспекторами праці було продовжено інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю з питань оформлення трудових відносин. Усього проведено такі зустрічі із 57 суб’єктами господарювання та охоплено 69 осіб. За результатами відповідних відвідувань виявлено 5 працівників без оформлення трудових договорів та отримано інформацію від роботодавців міста про офіційне працевлаштування в червні 4-х найманих працівників.

Також працівники управління взяли участь у роботі мобільної групи з контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів, під час якої охопили 16 об’єктів (аптеки, медичні центри).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: