ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

«Прибрати автомобільні покришки з газонів і клумб міста»: нова петиція від сумчан

Суспільство | 19:00, 15.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій з’явилася пропозиція від сумчанина «Прибрати автомобільні покришки за газонів і клумб міста».

«Однією з ознак відсталості та занедбаності наших міст є велика кількість автомобільних покришок, які “прикрашають” газони і клумби. В них садять дерева та квіти, з них роблять потворних лебедів та чебурашок. На жаль, Суми не є виключенням, в кожному дворі на газонах є покришки. Вони також використовуються на ігрових майданчиках в дитячих садках та школах. Навіть у міському парку є різні страшні композиції з покришок.

Між тим, крім того, що це є жахливим несмаком і візуальним засміченням міського середовища, у складі гуми автомобільних покришок міститься близько 100 дуже шкідливих речовин, які при розкладі виділяються в повітря. Є наукові дослідження, які стверджують, що в гумовому пилу міститься набагато більше канцерогенних речовин, ніж, наприклад, у вихлопних газах автомобілів.

Пропонується:

1. Доручити комунальним службам прибрати автомобільні покришки з території міста Суми (з усіх вулиць, дворів багатоквартирних будинків, територій комунальних підприємств і т.д.) та здати їх на утилізацію.
2. Заборонити всім організаціям, що підпорядковані місткій владі, використовувати автомобільні покришки для оформлення територій, закріплених за ними.
Давайте зробимо наше місто сучаснішим і чистішим!», – пише Андрій Мі, автор петиції.

Почали збирати підписи 12 березня, а до кінця збору підписів залишилося 42 дні.

Петицію вже підписали 26 осіб із 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: