метизная компания

Питання законності використання земель – у фокусі діяльності облдержадміністрації

Суспільство | 16:26, 14.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Це питання голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ обговорив із представниками Нацполіції, прокуратури та керівництвом громад під час виїзної наради щодо ефективності використання земель сільськогосподарського призначення територіальними громадами Сумського району

Відкриваючи нараду на території Краснопільської громади, Дмитро Живицький зазначив, що питання законності використання земель – це один із пріоритетів облдержадміністрації поряд із використанням бюджетних коштів. Адже це наповнення бюджетів та ефективність роботи кожної громади та області в цілому.

«Я впевнений на 100%, що кожен із вас знає, хто на вашій території як працює, хто використовує землю законно, а хто – ні, хто сплачує і в якому обсязі кошти за оренду землі та податки, в тому числі ПДФО (основне джерело наповнення більшості бюджетів громад), – звернувся голова облдержадміністрації до органів місцевого самоврядування. – Ми, кожен на своєму місці, маємо працювати над тим, щоб бюджети громад наповнювалися, податки та оренда аграріями сплачувалася, щоб між підприємцями та владою в Сумському районі було повне порозуміння».

У своїх виступах начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергій ЧИЖ та керівник Сумської обласної прокуратури Олексій ТУБЕЛЕЦЬ зазначили, що вони – партнери територіальних громад у їх бажанні робити все необхідне, щоб фактам порушення законодавства, а особливо земельного, не було місця в районі.

«Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб громади Сумщини були в безпеці, а правопорушення, якщо такі були, мали правову оцінку, – наголосив Сергій Чиж. – Усі проблемні питання, які сьогодні звучатимуть від керівництва громад, будуть мною почуті й відповідно до чинного законодавства вирішені. Поліцейські – ваші партнери, які забезпечують безпеку громадян та їх майна на території області».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: