метизная компания

Радикали у Конотопі Сумської області відправляють мера до сміттєвого баку та у відставку!

 Поділитися

Поділитися в

Протистояння між мешканцями міста та виконавчою владою на чолі зі свободівцем Артемом Семеніхіним назріло уже давно

Постійна штучна дестабілізація ситуації у місті, господарська недбалість, транспортний колапс, корупційні дії, доведені судом, хаос та розруха, ненависть та чвари, популізм та піар з боку міського голови – все це довело мешканців до відчаю та змусило сказати “Іди геть, Семеніхін”. Люди вийшли на мітинг 2 липня та обіцяють стояти доти, доки їх вимоги не будуть виконані.

Поставити крапку у свавіллі та безчинстві, що коїться у місті взялися  очільник Радикальної партії Олега Ляшка в м.Конотоп Спартак Сергієнко та депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха.

“Разом із громадою ми маємо намір стояти до переможного кінця – відправки мера у відставку. Наразі збираємо підписи мешканців проти Семеніхіна та влаштовуємо цілодобове чергування під стінами міської ради “, – заявив Спартак Сергієнко.

Нагадаємо, головний радикал Конотопу уже має досвід успішної сміттєвої люстрації. Саме він відправив до такого ж сміттєвого баку попереднього очільника Конотопу, регіонала  Василя Дзеда.

Доречі, уже почалося переслідування та погрози щодо членів та прихильників Радикальної партії у м.Конотоп з боку представників ВО “Свобода”. «Попри те, що проти наших борців за справедливість уже неодноразово чинилися замахи на життя, ми не здамося!, – наголосив Сергій Демеха. –  Адже ніхто не дозволив псевдоатовцям, одягненим у вишиванки, яким є Семеніхін, нищити нашу державу зсередини».

4 липня свою солідарність із радикалами висловили прості мешканці міста, організувавшись у автомайдан під гаслом «Семеніхін, пиши заяву!». Адже наданим часом для роздумів та дій очільник Конотопу не скористався. Відмовою поставити свій підпис під прийнятим депутатами рішенням про виплату заборгованості по заробітній  платі працівникам трамвайного управління продовжує тримати напругу у  прикордонному місті. Звітувати на законну вимогу депутатів за використані кошти бюджету 2017 року навідріз  не хоче. Включати пропозиції та вимоги громади до проекту бюджету 2018 року (без якого місто живе уже сьомий місяць) ігнорує. Натомість, пообіцяв зібрати найближчим часом «усю Україну у Конотопі для боротьби з «ригами», до яких він відносить усіх, хто не згоден з його господарською діяльністю.

Отож, Радикальна партія  – альтернатива для втомлених від політичних амбіцій  однієї людини конотопців, які покладають великі надії на досягнення справедливості та довгоочікуваного розвитку.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: