метизная компания

Реклама в інтернет-виданні The Sumy Post

Суспільство | 11:35, 10.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Реклама у соціальних мережах нині одна з найефективніших, найвигідніших та найдієвіших.

Якщо раніше значний інформаційний вплив на інтернет-користувачів надавали великі портали з новинами й офіційні сайти різних організацій, то зараз акцент змістився в бік соціальних мереж. Висока відвідуваність і активність користувачів соцмереж дозволяють ефективно використовувати їх для проведення маркетингових кампаній, відкриваючи для брендів неймовірні можливості. Рівень довіри до інформації, одержуваної з соцмереж, у користувачів високий, адже відомості надаються з джерел, лояльність до яких він підтвердив особисто. Джерелами можуть бути друзі користувача, а також спільноти, на які користувач підписаний.

Реклама в соціальних мережах дає широке охоплення аудиторії, високу цільову спрямованість і високий відгук, а тому має дуже потужний потенціал.

Реклама на соціальних медіа-ресурсах в наші дні вигідніша і перспективна, ніж інші типи просування продукції.

Наш Facebook, InstagramTelegram.

Які ж соціальні мережі найпопулярніші в Україні?

Точну кількість користувачів з України того чи іншого соціального медіа надати важко і тому дослідники більше орієнтуються на показники відвідування сайтів та на опитування. Загалом кількість регулярних користувачів Інтернету в Україні становить не менше 63% населення – це майже 20,8 мільйонів осіб.

Компанією Research & Branding Group надала дані, що найпопулярнішою соціальною мережею в Україні залишається Facebook. Ним користуються половина респондентів, які взяли участь в опитуванні. За останній рік в Україні також збільшився відсоток користувачів YouTube – 30% та Instagram -27%. Поступово збільшується й аудиторія Telegram.

 За даними Головного управління статистики Сумської області в Сумах проживають 265 тисяч людей. Близько 98 тисяч осіб користуються інтернетом. Соцмережі інтернет-видання The Sumy Post охоплюють понад 55 000 користувачів.

Інтернет реклама дешевша за зовнішню: в транспорті, на фасадах, білбордах, і отже — більш доступна, при цьому — не менш ефективна.

Інтернет реклама спрямована на потрібну ВАМ цільову аудиторію.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: