метизная компания

80% реклами у Сумах розміщено незаконно + ФОТО

Суспільство | 11:40, 3.05.2016
 Поділитися

Поділитися в

Foto

На цьому наголосив головний архітектор Сум Володимир Биков. На торгових об’єктах, ресторанах, аптеках, житлових будинках – рекламщики самовільно розміщують вивіски, де їм заманеться, без будь-яких погоджень з міською владою.

 

 Особливо від такої «рекламної самодіяльності» страждає історичний центр Сум, який поступово втрачає свою унікальність через велику кількість реклами, яка не відповідає естетичним вимогам або не вписується в архітектурне рішення будівель.

 

Щоб привести обличчя міста в порядок, 28 квітня Сумський міськвиконком затвердив правила розміщення вивісок на території обласного центру. Міськвлада сподівається, що впровадження єдиної впорядкованої, структурованої і прозорої системи в цій сфері дозволить організувати взаємодію між підприємцями та органами місцевого самоврядування; ввести єдину форму документа, згідно з яким повинна розміщуватися вивіска, і порядок його узгодження; створити систему контролю за процесом розміщення вивісок і їх технічним станом.

 

У нових правилах визначено вимоги до вивісок, а також місця, де їх установка заборонена, технічні, архітектурно-естетичні, інформаційні, охоронні вимоги.

 

В результаті нові правила були затверджені. Після їх доопрацювання документ буде опублікований на сайті Сумської міськради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: