метизная компания

Ремонт Сумського онкодиспансеру почнуть з поліклініки

Суспільство | 12:33, 17.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні приміщення і поліклінічного відділення, і власне самого онкодиспансеру – одні з найгірших в Україні.

У цьому зізнався перший заступник голови Сум ської обласної державної адміністрації Вадим Акперов під час виїзної наради з лікарями, представниками депутатського корпусу та керівниками структурних підрозділів ОДА.

«Сьогодні у нас приміщення і поліклінічного відділення, і власне самого онкодиспансеру – одні з найгірших в Україні, і це треба визнати, – зазначив Вадим Акперов, оглянувши поліклініку онкологічного диспансеру. – Тому питання нам потрібно вирішувати комплексно – це і проведення капітальних ремонтів, і закупівля необхідного обладнання, зокрема, того ж лінійного прискорювача, який є дорогим, але вкрай необхідним для Сумщини. Разом з управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації та керівництвом самого закладу ми повинні розробити детальний план на три роки і поступово відроджувати наш обласний онкодиспансер».

Головний лікар обласного онкодиспансеру Володимир Кононихін розповів, що у відділенні буде робитися повна ультразвукова діагностика, ендоскопія, бронхоскопія, фібро-гастроскопія, діагностика щитовидної залози та ін. Діагностика на ранніх стадіях істотно зменшить смертність від онкології в Сумській області.

«На Сумщині вже сьогодні показник діагностики раку на першій-другій стадіях на 12% вище, ніж в середньому по Україні, – повідомив він. – Чим більше пацієнтів будуть проходити тут діагностику і виявляти хворобу на ранніх стадіях, тим нижче буде смертність».

Питання виділення коштів на ремонт поліклініки онкодиспансеру буде виноситися на засідання сесії обласної ради. Якщо депутати підтримають це питання, то незабаром ремонт поліклінічного відділення буде розпочато,- пише Данкор.

Крім того, наступного тижня заплановано засідання в форматі «круглого столу» за участю посадових осіб облдержадміністрації, депутатів обласної ради, народних депутатів від Сумщини і медиків, в рамках якого буде обговорено програму комплексного відродження онкодиспансеру.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: