метизная компания

«Ремонт вулиці Козацький Вал»: влада відповіла на петицію сумчан

Суспільство | 19:40, 30.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Ремонт вул. Козацький Вал – єдиної альтернативи для проїзду транспорту в центрі міста».

«В центрі історичної частини Сум створено 2 пішохідні вулиці Соборна і Воскресенська. Єдина вулиця для проїзду транспорту в цій частині міста – це вул. Козацький Вал. Кожного дня тут величезний транспортний потік, хоча вулиця перебуває у вкрай аварійному стані . Це створює значну небезпеку як для транспорту, так і для пішоходів. Підтримайте петицію щодо негайного ремонту проїжджої частини вул. Козацький Вал , зробимо наше місто комфортнішим для життя і привабливішим для гостей нашого міста», – писала авторка петиції Онуфрієнко Лариса Федорівна.

Відповідь на електронну петицію:

«За результатами розгляду Вашої електронної петиції “Ремонт вул. Козацький Вал – єдина альтернатива для проїзду транспорту в центрі міста”, розміщеної на веб-порталі “Єдина система місцевих петицій” (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1652), повідомляємо наступне.

З електронної петиції вбачається, що мешканці бажають виконати ремонт проїжджої частини вул. Козацький Вал.

Інформуємо, що департаментом направлено листа до КП “Шляхрембуд” СМР щодо опрацювання можливості виконання поточного ремонту зазначеної ділянки в межах визначеного фінансування на поточний рік.

Після виконання першочергових заходів по приведенню до належного експлуатаційного стану магістральних доріг м. Суми, якими курсує пасажирський транспорт, за умови достатнього фінансування вказаних заходів з міського бюджету, буде розглянута можливість виконання поточного ремонту дорожнього покриття зазначеної ділянки».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: