метизная компания

Росіянин вивозив з України цінні книги + ФОТО

Суспільство | 05:15, 13.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сьогодні на об 11:20 на митному посту “Бачівськ” Сумської митниці ДФС під час проведення митного контролю автомобіля “MITSUBIHI ASX 1.6” під керуванням громадянки Росії, що виїзжала з Українидо Російської Федерації через зону спрощеного митного  контролю “зелений коридор”, в багажному відсіку автомобіля, без ознак приховування, а саме в середині сумки серед особистих речей, знайдено два твори початку ХІХ століття.

Один з них “Апостол кохання” Святий Альфонс Лігорі”, видавництва Чина ОО Редемптористів, переклад з французької, м.Станиславів, 1929 р., 127 сторінок, другий – “Будьте Досконалі” Молитовник служебниці  пресвятої й пренепорочної Діви Марії” Друкарня оо.Василіян у Жовкні, видавництва 1937 року., 484 сторинки.

У відповідності до статті 197 “Обмеження щодо переміщення окремих товарів через митний кордон України” Митного кодексу Україні, де визначено порядок пропуску через митний кордон України та митного оформлення товарів у разі встановлення законами обмежень  щодо їх переміщення через митний кордон України.  Пропуск таких товарів через митний кордон України та їх митне оформлення здійснюються митними органами на підставі отриманих з використанням засобів інформаційних технологій документів, які підтверджують дотримання зазначених обмежень, виданих державними органами, уповноваженими на здійснення відповідних контрольних функцій, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, якщо подання таких документів митним органам передбачено законами України. На виконання статті 197 МКУ Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 21.05.2012 № 436 “Про затвердження переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України”. Цією постановою, також  визначено перелік документів, що видаються державними органами або іншими юридичними особами, уповноваженими на видачу цих документів, для подання їх митним органам при пропуску товарів через митний кордон України та їх митному оформленні. Та Наказу Міністерства культури і мистецтв України за № 258 від 22.04.2002 року «Про затвердження Інструкції про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.07.2002 за № 571/6859.

На ці знахідки встановлені обмеження щодо вивозу за кордон України. Та мають місце ознаки порушення митних правил передбаченого частиною 1 статті 471 МКУ “Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю”, повідомляють у Сумській митниці. Це тягне за собою накладення штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у разі якщо безпосередніми предметами правопорушення є товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України, – також конфіскацію цих товарів.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: