метизная компания

Сертифікати про акредитацію освітніх програм в Сумському НАУ агентства ACQUIN відтепер визнаються в Україні

Освіта, Суспільство | 12:21, 26.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

20 січня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення про розширення переліку іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, чиї сертифікати про акредитацію освітніх програм визнаються в Україні.

До цього переліку потрапило й агентство ACQUIN (Німеччина).

Нагадаємо, що це установа, в якій у вересні 2022 року відбулася акредитація освітньої програми “Адміністративний менеджмент”. Крім того, у листопаді 2016 року агентство успішно акредитувало спеціальність “Аграрний менеджмент”, що свідчить про довготривалу співпрацю Сумського національного аграрного університету з ACQUIN.

У вересні 2022 року СНАУ отримав міжнародну акредитацію магістерського курсу “Адміністративний менеджмент” на наступні 7 років. 21.09.2022 це підтвердила європейська агенція ACQUIN.  Метою міжнародної акредитації є підтвердження повної відповідності змісту та якості навчального процесу в СНАУ європейським освітнім стандартам.

Додаткова інформація за лінками: https://snau.edu.ua/administrativnij-menedzhment/ , https://snau.edu.ua/snau-otrimav-mizhnarodnu-akreditaciyu-magisterskogo-kursu-administrativnij-menedzhment/ .

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: