СумБуд
Реклама
метизная компания

Що носять сумчани із собою в суди

Суспільство | 16:28, 4.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Протягом жовтня поточного року судові охоронці Сумщини попередили 76 спроб незаконного пронесення до приміщень судів небезпечних для оточуючих предметів та речей

Деякі відвідувачі продовжують нехтувати забороною, що діє в судах, і приходять до органів Феміди з предметами, категорично забороненими до пронесення. Так, у минулому місяці серед заборонених предметів, які намагались пронести до суду, перше місце посіли: ножі, ножиці, заточки та інші колючо-ріжучі предмети – 58 випадків, на другому – 13 балончиків, споряджених речовинами сльозогінної та дратівливої дії. А на третьому – 4 одиниці пневатичної зброї.

Відвідувачам судових установ нагадують, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами.

Не варто приносити до приміщень судів та органів системи правосуддя речі підвищеної небезпеки. Завчасно враховуйте це під час відвідування судових установ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: