СумБуд
SMR
метизная компания

Що задекларував новий голова Сумської облради?

Суспільство | 19:55, 10.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Sumy.Today проаналізував декларацію нового голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка.

За інформацією, яку він подав до Національного агентства з питань запобігання корупції, його офіційним місцем проживання є квартира у Сумах площею 457,5 кв м. Це житло належить дружині посадовця Людмилі Федорченко.

У самого чиновника, що прийшов до влади з будівельного бізнесу, у власності є будинок у Сумах площею 137,3 кв. м. Окрім будинку, він володіє вісьмома земельними ділянками у Піщаному загальною площею 12,8 гектара, а також 380 кв м землі у Сумах.

У його декларації записана також квартира у Сумах площею 62,1 кв м, напроти якої в графі «тип права» зазначено власність, але чия власність – вказано, що це конфіденційна інформація.

Із транспортних засобів пан Федорченко задекларував тільки два Мерседеси, які належать ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко». Одним (GLC 220D 2019 року випуску і вартістю 1,5 млн грн) користується дружина голови облради, іншим (G 500), що офіційно коштує майже 6 млн грн, користується сам чиновник. У графі «тип права користування» цими автівками зазначено «позичка».

Віктор Федорченко задекларував майже 74% від загального капіталу корпоративних прав на ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко». Вартість у грошовому вираженні його корпоративних прав офіційно складає 2,8 млн грн. Його дружина володіє 99% ТОВ Виробниче підприємство «Інвестсервіс-ФЛ», вартість яких у грошовому вираженні зазначена 37 тис грн.

Що стосується юросіб, кінцевим бенефіціарним власником яких є чиновник або члени його сім’ї, у декларації, окрім вище названих підприємств записані Публічне акціонерне товариство «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «ДЕВЕЛОПМЕНТ КАПІТАЛ», ТОВ «Гірничо-видобувна компанія «ДІАН», Спільне виробничо-комерційне Українсько-італійське підприємство «ОЛІМП» у формі ТОВ. Бенефіціаром усіх цих фірм в декларації записана дружина чиновника Людмила Федорченко.

Із грошових активів відповідно до декларації Федорченка на банківських рахунках він зберігає трохи більше 280 тис грн, а його дружина – 46 тис грн. Готівкою на дружину записано 1,8 млн грн і 70 тис доларів, а на Віктора Федорченка – 2,5 млн грн і 130 тис доларів.

Офіційний дохід Віктора Федорченка за минулий рік склав усього трохи більше 10 тис доларів, а саме 240 тис грн зарплати і 72 тис грн пенсії. Офіційний дохід дружини за рік: 248 тис грн заплати і 56 тис грн пенсії.

В графі «членство в організаціях» Віктор Федорченко зазначив, що є членом зборів засновників громадського об’єднання «Асоціація «Сумибудкомплекс».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: