метизная компания

Школа блогерів і громадських журналістів вдруге пройшла у Сумах

 Поділитися

Поділитися в

За 10 днів літньої школи 24 учасники з 6 областей України здобули навички громадської журналістики.

Майбутні блогери дізналися: що таке блог і базові принципи журналістики, якими навичками повинен володіти блогер, де і як можна публікувати свої блоги, а також як робити якісні фото і відео.

Фото: із мережі Facebook

З учасниками працювали висококваліфіковані тренери від Interlink Academy: вони навчали шукати та перевіряти інформацію, готувати медіапроекти.

«Заняття в школі проходили, як це традиційно відбувається на інтерактивних тренінгах, в яких я беру участь як медіа-тренер вже років вісім. Поєднання презентацій, роботи в групах, ігор, екскурсій. В цьому проекті я другий рік. Враження від спілкування з активною і допитливою молоддю позитивні. Завжди радує, якщо бачиш в учасниках бажання дізнаватися нове. Це мотивує», – зазначає Володимир Торбіч, тренер школи.

Медіа-тренер підмітив, що на школах завжди є здібні учасники, яких би залюбки запросив до себе у редакцію, але він працює в Рівному, а школи, у яких бере участь в Сумах і Запоріжжі, учасників з Рівного немає.

Фото: із мережі Facebook

Анна Пилипчук приїхала з Харкова, про школу розповідає з захватом:

“Шкода блогерства та журналістки – це 10 днів безперервно навчання, практик та теорії. А ще це – нові знайомства вечори під гітару, приємні розмови та солодощі. Ця школа – окрема частина життя, яка на завжди залишиться у спогадах».

Фото: із мережі Facebook

Навчання проводилося на базі кафедрі журналістики та філології Сумського державного університету. Проект реалізується організацією “Interlink Academy” (Гамбург, Німеччина) та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.

«Я здобув практичні навички в монтуванні відео та дізнався про секрети гарної фотографії. Кожний тренінг проходив захопливо, надихав мене робити щось нове, крокувати назустріч своїй мрії. Вже чекаю наступної школи, щоб прийти гостем та ще хоч на хвилиночку поринути у той процес», – ділиться Данііл Трубачьов, учасник школи.

Фото: із мережі Facebook

З 21 липня школу блогерів та громадських журналістів проводять у Запоріжжі, а у серпні в Полтаві та Чернівцях.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: